Hakkımızda

Grikare Yazılım ve Güvenlik Teknolojileri Sanayi Ticaret Limited Şirketi; 

Uzun yıllar aktif saha ve proje görevlerinde bulunmuş projelendirme, alt yapı, terminasyon ve devreye alma gibi aksiyonları başarı ile tamamlamış uzman ekip kadrosundan oluşmaktadır. 

Son yıllarda gelişen ve değişen teknolojileri takip eden Ar-Ge çalışmalarına önem veren şirketimiz IoT projeler ve kurumlar, firmalar için yazılım çözümleri, modüller ve projeler üretmeye devam etmektedir.

 Grikare kendi bünyesinde sunduğu tüm hizmetleri kendi geliştirdiği SaaS yazılımları aracılığı ile Bulut tabanlı, konumdan bağımsız müşteri yönetim sistemi ile entegre ederek hizmet verdiği fiziki elektronik ürünlerinin 7 gün 24 saat çalışabilirliğini denetlediği gibi olası arıza ve sistem kayıplarının önüne geçmek adına sistemlerimizde oluşturduğumuz rule policy’ler ile ön görülmüş arıza ve kesintilerin önüne geçmektedir. 

Neden Grikare ? 

Grikare firma ve kurumlara sunduğu alt yapı ve üst yapılarda kendi kontrol yazılımlarını üreten, Firma ve Kurumlar için alt yapısını oluşturduğu sistemlerin kendi kendini yönetebilmesini sağlayan profesyonel entegratör ve yazılım firmasıdır. 

Elektronik Güvenlik Sistemlerinde son yıllarda gelişen teknolojiler göz önüne alındığında güvenlik sistemlerinin amacı ve kullanım alanları her geçen gün genişlemektedir. Bu bağlamda geliştirdiğimiz projeler güvenlik sisteminin dışında ürünlerin diğer özelliklerinden yararlanmanın günümüz koşullarında ne kadar önemli bir etken olduğunu ortaya koymaktadır. 

Grikare güvenlik sistemlerini aktif bir biçimde kullanarak gerektiğinde IoT Projelerinide sisteme dahil ederek Video Analiz ve Denetleme sistemlerinde diğer güvenlik sistemi firmalarından bir adım öne çıkmaktadır. 

Sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak için İletişim’e geçebilir yada Hizmetler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Değişmez Politikalarımız

Şeffaflık İlkesi

Seçkin Ekip

Memnuniyet Garantisi

Bize Ulaşın !

Çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi için Bizi Hemen Arayın !